Katalog 2018 Arvids Bok & Kontorscenter

Din Kontorsleverantör

Ulf Folmanis Försäljning ulf@arvids.com 0371-58 77 54 0739-31 77 55

Ingemar Arvidsson VD, försäljning ingemar@arvids.com

Dahn Wikensten Lager, distribution dahn@arvids.com

0371-58 77 55 0705-21 77 55

0371-58 77 57 0705-29 77 55

Lina Schultz-Davidsson Butiksansvarig Värnamo lina@arvids.com 0370-100 70

Maggie Svensson Butik Anderstorp maggie@arvids.com 0371-58 77 50

Siv Arvidsson Bokansvarig siv@arvids.com 0371-58 77 51

Frida Larsson Lager, distribution frida@arvids.com 0371-58 77 58 0720-58 57 99

Malin Gerner Butik Värnamo malin@arvids.com 0370-100 70

Svante Nilsson Adm. inköp svante@arvids.com

0371-58 77 52 0705-11 77 55

Ordertel: 0371-58 77 59

Made with FlippingBook - Online Brochure Maker